1.3. Скільки коренів має рівняння: 0-х=-15 ? А) два ; Б) один; В) безліч; Г) жодного


Ответы на вопрос

Отвечает Емельянова Настя.

Ответ:

у питанні 0 МІНУС Х = МІНУС 15?

якщо так, то відповідь:

Б) один;

корінь 15

Пошаговое объяснение:

0-х=-15

-х=-15+0

-х=-15

х=15

0-15=-15

-15=-15

Здається правильно. Надіюсь, що допоміг.

УСПІХІВ І ГАРНИХ ОЦІНОК!!!