До бабусі в село Тарас їде електричкою 3 год зі швидкістю 50 км/год й автобусом 2 год зі швидкістю

45 км/год. Який шлях долає Тарас?

Ответы на вопрос

Отвечает Азеева Ирина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

50 * 3 = 150 км відстань яку проїде електричкою

45 * 2 = 90 км відстань яку проїде автобусом

150+ 90 = 240 км шлях, який  долає Тарас