Y першому кварталі зі складу продали 250 кг картоплі, що становить 20% всієїкартоплі. У другому –

25% всієї картоплі. Скільки картоплі залишилось на складі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Настя.

Відповідь:

687,5 кг

Покрокове пояснення:

Перший спосіб:

1) 250:20*100=1250 кг картоплі було на складі;

2) 1250:100*25=312,50 кг картоплі продали у другому кварталі;

3) 1250-(250+312,50)=1250-562,50=687,5 кг картоплі залишилось на складі;

Другий спосіб:

1) 20+25=45% картоплі продали за два квартали;

2) 100-45=55% картоплі залишилось на складі;

3) 250:20*55=687,5 кг картоплі залишилось на складі.

Отвечает Бочкарёв Артём.

Ответ:

1. 250:20*100=1250кг - усього на складі  картоплі

2. 100 - (20+25) = 55%  - залишилось на складі

3.1250 :100*55 = 687,5 - картоплі залишилось

Відповідь: 687,5 кг.

Пошаговое объяснение:

всього:          ? кг                100%

продали

1 квартал          250 кг           20%

2 квартал                                 25%

залишилось         ? кг               ?