Екскаватор вирив траншею певної довжини. За перший день він вирив 23шеї, за другий — в 1,5 разу

більше, ніж за перший, а за третій — решту 96 м. Знайдітьдовжину траншеї.ПОМОГИТЕ СРОЧНО ​

Ответы на вопрос

Отвечает Долгополов Глеб.

Відповідь:153,5м

Покрокове пояснення:

1) 23*1,5= 34,5 (м) траншеі вирив за 2 день;

1) 23 + 34,5 + 96 = 153,5 (м) довжина траншеі