Екскаватор вирив траншею певної довжинию За перший день він вирив 6/23 усієї трашеї, за другий - в

1,5 разу більше, ніж за перший, а за третій решту 96м. Знайдіть довжину трашеї.

Ответы на вопрос

Отвечает Сизов Кирилл.

Ответ:

Нехай довжина траншеї дорівнює 1

Тоді за перший і другий  день екскаватор вирив 6/23+6/23*1,5=6/23+9/23=15/23. Тоді за третій день він вирив1-15/23=8/23.

8/23 це становить 96м. Тоді довжина траншеї 96:8/23=96*23/8=276(м)

Пошаговое объяснение:

Отвечает Коклеева Александра.

Ответ:

276 м

Пошаговое объяснение:

Пусть длина траншеи - х м

В 1-день вырыто - 6/23х м

Во 2-день вырыто - 1,5*6/23х=9/23х м

В 3-день вырыт остаток - 96 м

Уравнение:

х-6/23х-9/23х=96

(23-6-9)/23х=96

8/23х=96

х=96:8/23=96*23/8=2208/8

x=276 (м - длина траншеи)

Проверка:

6/23*276+9/23*276+96=276

72+108+96=276

276=276