сила струму, що проходить у ділянці кола дорівнює 4А . позначте чому дорівнює напруга на цій

ділянці кола якщо її опір 2 Ом​

Ответы на вопрос

Отвечает Горун Софія.

Відповідь:

8 вольт.

Пояснення:

U = I × R = 4 × 2 = 8 вольт.