У класі 35 учнів, 40% складають дівчаток. Скільки хлопчиків у класі?​


Ответы на вопрос

Отвечает Кечемайкин Дмитрий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

40% = 40 : 100 = 0,4

1) 35 * 0,4 = 14 (уч) - девочек

2) 35 - 14 = 21 (уч) - мальчиков