одна з сторін прямокутника в 2 рази більша за іншу.Знайти ці сторони якщо площа прямокутника 32 м

квадратних. СРОЧНОО И ПОДРОБНО С РОСПИСЯМИ​

Ответы на вопрос

Отвечает Загаєвська Олена.

Ответ:

Перша сторона - 4 см, друга - 8 см.

Пошаговое объяснение:

Нехай перша сторона = х см, тоді друга = 2х см.

Площа прямокутника дорівнює добутку двох сусідніх його сторін. Запишемо формулу:

S = ab

Складемо рівняння:

х * 2х = 32

2х²=32

х² = 32:2

х² = 16

х = √16

х = 4

Отже перша сторона = 4 см, тоді друга = 2*4=8 см.