На одній стоянці число автомобілів — 54, на іншій — на 5 менше, а на третій — в 2 рази більше, ніж

на першій. Скільки всього автомобілів на трьох стоянках?

Ответы на вопрос

Отвечает Авдеева Люси.

Ответ:223

Пошаговое объяснение:

1)54-5=49машин на первой стоянке

2)54*(умножить)2=120машин на второй стоянке

3)54+49+120=103+120=223