На одній стоянці число автомобілів — 36, на іншій — на 3 менше, а на третій — в 2 рази більше, ніж

на першій. Скільки всього автомобілів на трьох стоянках? Чи можливо всі ці автомобілі поділити так, щоб автомобілів на стоянках стало порівну?

Ответы на вопрос

Отвечает Жолобов Костя.

Ответ:

141; если поделить, то по 47 на каждой стоянке

Пошаговое объяснение:

Вторая - 36-3=33

Третья - 36*2=72

На всех - 33+72+36=141

Можно поделить: 141/3=47 (на каждой)

Отвечает Машукова Виктория.

Ответ:

всего 141 машина

Пошаговое объяснение:

36-3=33м - на 2-ой

36×2= 72 м - на 3-ей

36+33+72= 141 м - всего

141÷3=47 м - на 3-х стоянках