На одній стоянці число автомобілів — 33, на іншій — на 5 менше, а на третій — в 2 рази більше, ніж

на першій. Скільки всього автомобілів на трьох стоянках? Чи можливо всі ці автомобілі поділити так, щоб автомобілів на стоянках стало порівну?

Ответы на вопрос

Отвечает Миклин Никита.

Ответ:66

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ашомко Дмитрий.

Ответ:

всего 127 машин.

Пошаговое объяснение:

33-5=28(м) - на 2- ой

33×2=66(м) - на 3-ей

28+33+66= 127 (м)

На 3 поровну не делится.