Площа прямокутника дорівнює 990дм, а ширина 30дм. Знайди довжину й периметр прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Жигаров Максим.

Ответ:

а=? дм

б=30 дм

S= 990 дм2

1) 990 : 30 = 33 (дм) - довжина;

2) P=( 33 + 30) × 2 = 63 × 2= 126 (дм)

Відповідь: а = 33 дм, P= 126 дм.

Пошаговое объяснение: