площа трикутника 70м квадратних. Якщо одну його сторону збільшити на 3м, а другу зменшити на 2м, то

отримаємо прямокутник з площею 80 м квадратних. Знайти розміри початкового прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуали Айдос.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай   перша початкова сторона - х м ,тоді друга початкова сторона -у м

Складемо систему рівнянь:

{х * у = 70

{(х + 3) * (у - 2) = 80

Висловимо х через у

х = 70/у

(70/у + 3) * (у -2) = 80

70-140/у +3у-6 = 80

70у-140 + 3у²-6у = 80у

3у²-16у-140 = 0

D= 16² - 4*3(-140)= 256 + 1680= 1936

у₁ = (16+ 44)/6 = 60/6 = 10 м  друга початкова сторона

у₂ = (16 -44)/6 = - 4 2/3 не підходить

х₁ = 70 : 10 = 7 м  перша початкова сторона