Площа прямокутника дорівнює 140 см2. Якщо одну його сторону збільшити на 2 см, а другу зменшити на

3 см, то отримаємо прямокутник із площею 153см2. Знайти сторони початкового прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Згурский Макс.

Ответ:

7 см и 20 см

Пошаговое объяснение:

ху=140                    

(х+2)(у-3)=153        

ху-3х+2у-6=153

140-3х+2у-6=153

2у-3х=153-140+6

2у-3х=19

у=(19+3х)/2

х*(19+3х)/2=140

3х²+19х-280=0

D=361+3360=3721=61²

х₁=7 см

х₂=-80/6 отрицательное число не соответствует задаче

7у=140

у=20 см