Площа прямокутника дорівнює 54 дм2 якщо одну його збільшити на 3 дм,а2-зменшити на 2 дм,то

отримаємо прямокутник із площею 63дм2.Знайдіть розміри початкового прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Андреев Андрей.

Ответ:

63-54=9 дм  первоначальная одна сторона

54/9= 6 дм  первоначальная вторая сторона

проверка:

(6+3)* (9-2)=63дм2

Пошаговое объяснение: