Для поїздки за місто учням школи було виділено кілька автобусів з однаковим числом місць у кожному

автобусі. 94 чол. поїхали в ліс, а 141 чол. поїхали на озеро. Усі місця в автобусах були зайняті, і жодна людина не залишилася без місця. Скільки пасажирів було в кожному автобусі й скільки автобусів всього було виділено? Дам 60 балів!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермекбаева Айдана.

94 | 2                  141 | 3

47 | 47                 47 | 47

1                           1

НОД (94 и 141) = 47 - наибольший общий делитель

94 = 2 · 47 - поехали в лес на двух автобусах

141 = 3 · 47 - поехали на озеро на трёх автобусах

2 + 3 = 5 - всего автобусов

Відповідь: було виділено 5 автобусів по 47 пасажирів у кожному.