Для поїздки за місто працівникам заводу було виділено кілька автобусів з однаковим числом місць у

кожному автобусі. 236 чол. поїхали в ліс, а 531 чол. поїхали на озеро. Усі місця в автобусах були зайняті, і жодна людина не залишилася без місця. Скільки пасажирів було в кожному автобусі й скільки автобусів всього було виділено? Помогите решить пожалуйста, буду очень благодарна :)

Ответы на вопрос

Отвечает Шамсутдинов Игорь.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Потрібно знайти число, на яке ділиться 236 і 531, це 59

тобто у кожному автобусі було по 59 пасажирів. Автобусів було:

236:59=4(авт.)- поїхало у ліс

531:59=9(авт.)- поїхало на озеро

4+9=13(авт.)

відповідь: у кожному автобусі було по 59 людей, всього автобусів було 13