Довжина прямокутника — 78 см, а ширина становить 16 від довжини. На скільки сантиметрів ширина

прямокутника менша від довжини?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:         на  65, 52 см менша .

Пошаговое объяснение:

1 )  Ширина  78 * 0,16 = 12,48 ( см ) - ширина

2 ) 78 - 12,48 =  65, 52 ( см) .