Знайти площу чотирикутника координати якої є A(-3;1),B(5;1),C(5;-2),D(-3;-2)


Ответы на вопрос

Отвечает Королева Ева.

Ответ:   24 кв. одиниць .

Пошаговое объяснение:  Якщо зобразимо  на коорд. площині цей

4 - кутник , то побачимо , що це прямокутник ABCD , виміри якого

AB = 5 - ( - 3) = 5 + 3 = 8 ;  BC = 1 - ( -2 ) = 1 + 2 = 3 .

Площа  S прямокутника  ABCD буде  S = 8 * 3 = 24 ( кв. од .) .