За одну годину потяг проходить 60 км скільки кілометрів він проходить за 1/4 години?


Ответы на вопрос

Отвечает Костюнина Екатерина.

Пошаговое объяснение:

1  година  = 60 км

\frac{1}{4} години = х

60 км :  \frac{1}{4} = 15 км

Ответ: 15 кілометрів потяг проходить за \frac{1}{4} години