Потяг пройшов 346 км за 4 години.За першу годину він пройшов 81 цілих 5\9,за другу-78 цілих 5\9 ,за

третю годину 89 цілих 5\9.Скільки кілометрів пройшов потяг за четверту годину? СРОЧНООДАЮ 20 БАЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнанов Эльнар.

Ответ: 81\frac{5}{9}+78\frac{5}{9}+89\frac{5}{9}=249\frac{7}{9}(км) - за три год

346-249\frac{7}{9}=97\frac{3}{9}(км) - за четверту год

Відповідь: за четверту годину потяг пройшов 97\frac{3}{9}км.

Пошаговое объяснение: вроде так, поставь пж коронку.