10. На першій полиці було у 5 разів більше книжок, ніж на другій. Коли з першої полиці забрали 20

книг, а на другу поклали 12, то на обох полицях стало порівно книжок. Скількикнижок було на кожній полиці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бровченко Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай на другій полиці - х книг, тоді на першій - 5х, коли з першої полиці

забрали 20 книг то на ній залишилось (5х-20) книг, а на другу поклали 12, то на ній стало (х+12)

Складемо рівняння:

5х-20= х+12

4х= 32

х= 8 книг було спочатку на другій полиці

5х= 5*8=40  книг було спочатку на першій полиці

Отвечает Грудев Никита.

Ответ:

8 і 40

Пошаговое объяснение:

5х-перша

х-друга

5х-20=х+12

4х=32

х=8 було на другій

8*5=40 на першій