У столярному цеху за три місяці виготовили 12000 стільців.Першого місяця було виготовлено 32% всіх

стільців,другого -0,55 решти.Скільки стільців виготовили третього місяця? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Туркменян Артем.

Ответ:

3672

Пошаговое объяснение:

У перший місяць=12000*0,32=3840 стільців, у другий місяць (12000-3840)*0,55=4488 стільців, в третій місяць 12000-3840-4488=3672 стільця