їдальня використала за три місяці 2670 кг овочів першого місяця 3 частину всіх овочів другого

місяця у 2 рази менше ніж першого а решту третього місяця скільки кг овочів використала їдальня 3 місяця

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлова Юля.

Ответ:

1)2670 : 3 = 890 (кг) - за первый месяц

2)890 : 2 = 445 (кг) - за второй месяц

3) 2670 - (890 + 445) = 1335 (кг) - за третий месяц

4) 1335 + 890 + 445 = 2670 (кг) - столовая  использовала овощей за 3 месяца