Поможіть рішити задачу Робітники,працюючи втрьох,за 7 год виготовили 1001 деталь.Причому перший

виготовив 3/17 усіх деталей,а другий—5/13 усіх деталей.Скільки деталей за годину виготовляв третій робітник?

Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилова Амина.

Ответ:

6+2= 8 працювали всього годин

320:8 = 40 деталей за 1 год

40*6 = 240 деталей 1-й робітник

40*2 = 80 деталей 2-й