Різниця квадратів двоих натуральних чисел дорівнюэ 25 ,а сума цих чисел такой дорівнюэ 25 знайдіть

ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Кобызев Паша.

Нехай ці числа дорівнюють x і y, тоді

Система:

x²-y² = 25

x+y = 25.

------------------

(x-y)(x+y) = 25

x+y = 25.

-------------------

(x-y)•25 = 25

x+y = 25

-------------------

x-y = 1

x+y = 25

------------------

x = 1+y

1+y+y = 25

-----------------

x = 1+y

2y = 24

-----------------

x = 1+y

y = 12

------------------

x = 13

y = 12

13;12

Відповідь: 13;12