Дано три числа третє число становить 3/2 другого і 1/4 суми всіх чисел.знайдіть ці три числа якщо

їх середнє арифматичне дорівнює 120

Ответы на вопрос

Отвечает Байдакова Анастасия.

Ответ:

210, 60, 90.

Пошаговое объяснение:

1. 129 • 3 = 360 - сумма трёх чисел.

2. 360 • 1/4 = 90 - это третье число.

3. 90 : 3/2 = 90 • 2/3 = 60 - второе число.

4. 360 - (90+60) = 360 - 150 = 210 - первое число.