Дан трикутник АВС. Площина, що паралельна прямій ВС, перетинає сторону АВ в точці В1, а сторону АС

в точці С1. Знайти довжину відрізку В1С1 якщо:ВС=64, АС1:СС1=5:3​

Ответы на вопрос

Отвечает Гиниятуллин Динар.

Відповідь:

З пропорції виходить АС1=5х СС1=3х, тоді АС=АС1+СС1=5х+3х=8х Трикутники АВ1С1 і АВС подібні ВС паралельна В1С1 за умовою

Є пропорція АС/АС1=ВС/В1С1

8х/5х=64/В1С1

8/5=64/В1С1

В1С1=64*5/8=40

Покрокове пояснення: