Знайдіть число якщо 8% його дорівнює 3/5


Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Коля.

Ответ:

7,5

Пошаговое объяснение:

3/5 = 0,6

0,6 / 8 = 0,075 - 1% от числа

0,075 * 100 = 7,5