У рівняння 2(3-x)=4(x+1) розкрити дужки та перенести доданки з однієї частини в іншу СРОЧНО НАДО

ПОЖАЛУЙСТА

Ответы на вопрос

Отвечает Кухарчук Денис.

6-2х=4х+4

-2х-4х=4-6

-6х=-2

6х=2