На складі цукрового заводу було 450 т цукру. За перший день споживачам відправили 8% всього цукру,

а за другий - 25% решти. Скільки тонн цукру відправили споживачам за другий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Смольницкий Никита.

Ответ:

450т*8%/100%=36т

8%=36т

Пошаговое объяснение:

450-36=414т

414т*25%/100%=103,5т