5. На складі було 3600 т борошна. На пер- ший хлібозавод відправили 25% борош-на, що лежало на

складі, и на другийвідправили на 10% більше, ніж на першийхлібозавод. Скільки борошна залишилосьна складі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Дима.

Пошаговое объяснение

якщо мається на увазі на 10% більше по відношенню до тон, тоді:

на перший відправили

3600-25%=3600-900=2700 залишок

відповідно на другий 2700-(900+10%)=2700-990=1710, залишок

Отвечает Мацько Софья.

Відповідь: 1710 т залишилось

Покрокове пояснення: на фото