No 2 Обчисліть значення виразу (8х +12) :(-1,6) при х=-4. No 3 Розкрийте дужки і зведіть подібні

доданки: а) -4,5 (0,4у+2) 2,5 (4-0, 8y)​

Ответы на вопрос

Отвечает Шабалина Оля.

Ответ:

2) x=-4

(8x+12)/(-1.6)=(8*(-4)+12)/(-1.6)=(-32+12)/(-1.6)=-20/(-1.6)=12.5

3)-4.5(0.4y+2)*2.5(4-0.8y)=(-1.8y-9)(10-2y)=-18y+3.6y²-90+18y=3.6y²-90

Пошаговое объяснение: