Одне число більше за друге в 4 рази а друге менше від першого на 63. знайдіть ці числа


Ответы на вопрос

Отвечает Сергієва Руслана.

Ответ:

4x=x+63

4x-x=63

3x=63

x=21

4*21=84

84-21=63

ответ: 84 и 21