РЕБЯТА СРОЧНО!!! Відремонтували 375 км шосе, що становить 15 % усього плану. Скільки кілометрів

дороги заплановано відремонтувати?

Ответы на вопрос

Отвечает Агафонов Андрей.

Ответ:2500 км

Пошаговое объяснение:

375/15=25 км в 1 %

25×100=2500 км

Отвечает Александров Богдан.

Ответ:

Заплановано відремонтувати 2500 км

Пошаговое объяснение:

Позначимо заплановані до ремонту км шосе через  "х"

375 км- це 15%плану

    х км-   100%

звідси х=(375*100):15

х=2500