Скласти рівняння і розв’язати задачу: У двох гараж було порівну машин.Коли з першого гаража

виїхало 10 машин,а з другого 28 машин,то в першому стало у 4 рази більше, ніж у другому Скільки було машин у кожному гаражі?

Ответы на вопрос

Отвечает Праволюбова Маша.

Ответ:

34 та 34 машини

Пошаговое объяснение:

(х-10)/(х-28)=4

х-10=4(х-28)

х-10=4х-112

3х=102

х=34

В кожному гаражі було по 34 машини.