Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 19.Одне з цих чисел дорівнює 14,6.Знайдіть друге число.​


Ответы на вопрос

Отвечает Троїцький Артемий.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(14.6+х):2=19

14.6+х=2*19

х=38-14,6=23.4

Отвечает Октябрьская Лера.

Ответ:

друге число=23,4

Пошаговое объяснение:

(х+14,6):2=19

х+14,6=19*2

х+14,6=38

х=38-14,6

х=23,4