Одна із сторін трикутника дорівнює 10см, а друга сторона- вдвічі більша за третю. Знайди довжини

двох невідомих сторін трикутника, якщо його периметр 28см. Помогите пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянова Арина.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1 сторона - 10 см

2 сторона - ? в 2 рази більша чим 3

3 сторона  - ?

Р = 28 см

Нехай 3 сторона х, а 2 сторона тоді 2х. Складемо рівняння: 10+2х+х=28

3х = 18/3

х = 6 см

3 сторона = 6 см, тоді 2 сторона - 2*6=12 см

Отвечает Муслимова Аяна.

Ответ:

чрнаврсрдарщнщчощсщнааггззшп