одна із сторін трикутника дорівнює 10 см а друга сторона у двічі більша за третю. Знайди довжину

двох невідомих сторін Трикутника, якщо його периметр 28 см

Ответы на вопрос

Отвечает Коваль Эгор.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

10+2х+х=28

10+3x=28

3x=28-10

3x=18

x=18:3

х=6 см ( 3 сторона)

6*2=12 см (2 сторона)