З двох міст, відстань між якими становить 89,7 км, одночасно в одному напрямку виїхали легковий і

вантажний автомобілі. Легковий автомобіль їхав позаду зі швидкістю 75,8 км/год і наздогнав вантажний автомобіль через 4,6 год після початку руху. Знайдіть швидкість вантажного автомобіл​

Ответы на вопрос

Отвечает Попов Вова.

Выражение:75,8 - 89,7 : 4,6 = 56,3

1) 89,7 : 4,6 = 19,5 (км/ч) - скорость сближения;

2) 75,8 - 19,5 = 56,3 (км/ч) - скорость грузового автомобиля.

2 способ (уравнение). S = v * t - формула пути

Пусть х (км/ч) - скорость грузового автомобиля (< скорости легкового), тогда v = (75,8 - х) км/ч - скорость сближения; t = 4,6 ч - время в пути; S = 89,7 км - расстояние между городами. Подставим значения в формулу и решим уравнение.

(75,8 - х) * 4,6 = 89,7

75,8 - х = 89,7 : 4,6

75,8 - х = 19,5

х = 75,8 - 19,5

х = 56,3

Вiдповiдь: 56,3 км/год - швидкiсть вантажного автомо