3. Розв'яжи задачу на рух в одному напрямку. Із двох міст, відстань між якими стано- вить 45 км,

одночасно в одному напрямку виїхали вантажний і легковий автомобілі. Швидкість руху вантажного автомобіля 73 км/год, а легкового 88 км/год. Через скільки годин легковий автомобіль наздо- жене вантажівку? —​

Ответы на вопрос

Отвечает Арцимовский Дмитрий.

Ответ:

3 год

Пошаговое объяснение:

применяем  формулу расстояния х = x0 + v * t

x0 - начальная точка, координата

x = 45 + 73 * t - движение грузовичка

x = 0 + 88 * t - движение легковушки

Нужно найти когда их координаты совпадут

x = 45 + 73 * t = 0 + 88 * t

45 = 15 * t

t = 45 / 15 = 3 год