Розв'яжи задачу б) Відомо, що 300 г одного розчину містить 120 г солі, а 450 г іншого розчину 162 г

солі. У якому розчині — першому чи другому відсотковий вміст солі вищий і наскільки?​

Ответы на вопрос

Отвечает Сагнаев Алмас.

Пошаговое объяснение:

300 г раствора — 100%

120 г соли — х %

300/120 = 100/х

х = (100 * 120) : 300

х = 12000/300

х = 40

1 раствор содержит 40% соли

450 г раствора — 100%

162 г соли — х %

450/162 = 100/х

х = (100 * 162)/450

х = 16200/450

х = 36

2 раствор содержит 36% соли

40% > 36%, значит 1 раствор содержит больше соли чем 2 раствор на 4%

Отвечает Лапенок Маша.

Ответ:для визначення, в якості з розчинів відсотковий вміст солі вищій,спочатку врахуємо відсоток солі в обох розчинах Перший розчин: 300г розчину містять 120 солі.Відсоток солі в першому розчині:(120г /300г) *100%=40% Другий розчин:450г розчину містять 162 г солі. Відсоток солі в другому розчині:( 162г/420 г) *100%=36%

Таким чином розраховуємо відсотковий зміст: 40%-36% = 4% і визначаємо що в першому розчині відсоток солі вищий на 4%

Пошаговое объяснение: надіюсь все добре і зрозуміло)