відомо що 300 г одного розчину містить 120 г солі ,а 450 г іншого розчину містить 162г солі у якому

розчину відсотковий вміст солі вищий , й на скільки ?​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Ответ:

На 4 г соли больше в 100 г первого раствора.

Пошаговое объяснение:

120*100:300=40 (г соли в 100 г первого раствора)

162*100:450=36 (г соли в 100 г второго раствора)

40-36=4 ( на 4 г соли > в 100 г первого раствора)