Катер пройшов відстань між пристанями за течією річки за 2 години, а зворотний шлях - за 2,5

години. Швидкість течії річки дорівнює 2 км/ год. Знайдіть відтань між пристанями. нужно все решение, за ранее спасибо

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Анастасия.

Ответ:

40

Пошаговое объяснение:

(Х+2)2=(х-2)2.5

2х+4=2.5х-5

-0.5х=-9

Х=18-швидкiсть катера

(18+2)2=40км-вiдстань