У першому бідоні молока в 3рази більше,ніж у другому. Скільки молока в кожному бідоні , якщо разом

у двох бідонах 48літрів молока

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Лиза.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у другому бідоні - х л молока, а у першому - 3х л

Складемо рівняння:

х+3х= 48

4х= 48

х= 48 :4

х= 12л молока у другому бідоні

3х= 3 * 12= 36 л молока у першому бідоні

Отвечает Власова Кристи.

Ответ:

36 літрів в першому бідоні

12 літрів в другому бідоні

Пошаговое объяснение:

Складемо рівняння:

3х+х=48

4х=48

х=48:4

х=12

12 літрів молока в другому бідоні

12*3=36 літрів в першому бідоні