№4 Від двох пристаней, відстань між якими 51 км, назустріч один одному рухаються два моторні

човни, власна швидкість кожного 15 км/год. До зустрічі човен, що йде за течією річки, рухається 1,5 год, а човен, що йде проти течії, — 2 год. Знайдіть швидкість течії річки.​

Ответы на вопрос

Отвечает Чакаев Билал.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

скорость течеия реки х км/час

скорость по течению (15+х) км/час и путь по течению (15+х)*1,5 км

скорость против течения (15-х) км/час и путь против  течения (15+х)*2 км

и тогда уравнение

1,5(15+х) = 2(15-х)

22,5 +1,5х = 30 -2 х

2,5х = 7,5

х = 3

ответ

швидкість течії річки 3 км/час