Розв'яжіть задачу Від двох пристаней ,відстань між якими 51 км ,на зустріч один одному рухаються

два моторні човни, власна швидкість кожного 15 км/год.До зустрічі човен ,що йде за течією річки, 1,5 год,а човен ,що йде проти течії-2год.Знайдіть швидкість течії. Уровнением пожалуйста

Ответы на вопрос

Отвечает Чарушин Стёпа.
Х - скорость течения
15+х - скорость по течению
15-х - скорость против течения
2(15-х)+1,5(15+х)=51
30-2х+22.5+1,5х=51
30+22,5-51=2х-1,5х
1,5=0,5х
х=1,5:0,5
х=3 (км/ч)
Ответ: скорость течения 3 км/ч