У великій діжці втричі більше меду, ніж в малій. Після того, як з великої діжки взяли 10 кг меду,

аз малої – 2 кг меду, в обох діжках меду стало порівну.Скільки кг меду було в кожній діжці спочатку? *4кг і 12кг?12кг і 36кг?3кг і 9 кг?5кг і 15кг?​

Ответы на вопрос

Отвечает Швец Александра.

Відповідь:

4 кг і 12 кг

Покрокове пояснення:

3х-10=х-2

3x-x=-2+10

2x=8

x=8:2

x=4

3x=3•4=12

x=4