- В одній діжці було в 5 разів менше меду, ніж у другій. Коли в першу діжку долили 33 л меду, аз

другої взяли 51 л, то меду в діжках стало порівну. Скількилітрів меду було в першій діжці спочатку?​

Ответы на вопрос

Отвечает Соломахина Оля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай в першій діжці - х л меду, тоді у другій -5х л, коли в першу діжку

долили 33 л меду в ній стало (х+33) л,а з другої взяли 51 л, то вній стало

(5х-51) л меду

Складемо рівняння:

5х-51=х+33

4х= 84

х= 21 л меду було в першій діжці спочатку

Отвечает Саньков Виталий.

Ответ:

х+33=5х-51

4х=84  

х=21л в першій

перевірка:

21+33=105-51

54=54

Пошаговое объяснение: