Доведіть що значення виразу не залежить від а5×(7а+2)-7×(5а+14)​


Ответы на вопрос

Отвечает Стасів Степан.

Ответ:

5×(7а+2)-7×(5а+14) = 35а+10-35а-98 = - 88

Отвечает Шаламай Сергій.

Ответ:

5×(7а+2)×(5а+14)

35а+10-35а-98=-88